Studio figura

Strefa wellness/fitness

Podczas korzystania z naszych innowacyjnych urządzeń, tkanka tłuszczowa spalana jest w sposób selektywny, czterokrotnie szybszy oraz przy wysiłku dużo mniejszym niż podczas standardowych treningów.
Spalanie selektywne oznacza, że zmniejszamy obwody i redukujemy nadmiar kilogramów poprzez działanie na problematycznych partiach; takich jak brzuch, uda czy pośladki. Odwrotny efekt uzyskamy podczas klasycznego wysiłku, podczas którego w pierwszej kolejności kobiety chudną na twarzy, gubią biust, etc. Dodatkowo wszystkie zabiegi wpływają korzystnie na naszą wydolność krążeniowo-oddechową, przyspieszają metabolizm i przemianę materii, a także wpływają na kondycję skóry poprawiając jej koloryt.

Limfodrenaż

Zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn. Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn. Dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, pozbędziemy się kilogramów, usuniemy zalegającą w kończynach wodę i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę.

Jest to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołuje skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Elektrostymulacja jest alternatywą dla ćwiczeń fizycznych z uwagi na inne schorzenia. Rezultaty – poprawia napięcie tkanki łącznej – poprawia lokalne krążenie krwi – zwiększa dotlenienie krwi – poprawia jędrność skóry – zmniejsza cellulit – wyszczuplanie – wymodelowanie sylwetki – spadek masy ciała – budowa i wzmacnianie mięśni

Urządzenie przeznaczone do wykonywania mechanicznego masażu ciała, w 18 możliwych pozycjach treningowych. Podczas zabiegu usprawniamy m.in.: przepływ limfy, dzięki czemu szybciej pozbędziemy się toksyn z organizmu. Dzięki temu treningowi wygładzimy skórę pozbywając się rozstępów, wyeliminujemy miejscowe bóle, obrzęki i opuchlizny a także wyrzeźbimy oraz wzmocnimy sylwetkę. Rezultaty: - redukcja cellulitu, - usunięcie toksyn, - lepsze ukrwienie, - uwolnione napięcie z mięśni, - ujędrniona skóra, - odchudzanie, - zwężenie obwodów, - idealnie wygładzona skóra, - efekt widoczny już po 5 masażach, - idealny zabieg dla osób z nadciśnieniem, - uwolnienie endorfin.

Przeznaczony do wykonywania treningów cardio, interwałowych, wydolnościowych, a także wzmacniających. Jest świetną alternatywą dla klientek, które ze względu na zaawansowaną otyłość nie mogą wykonywać treningów na obudowanych stacjach treningowych (których maksymalne obciążenie wynosi 90 kg). Korzystanie z Body Speed skutecznie odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa i stawy kolanowe. Urządzenie doskonale sprawdza się także dla osób starszych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej, np. w wyniku kontuzji.

Sauna karbonowa stosuje promienniki karbonowe emitujące promieniowanie podczerwone mające dobroczynny wpływ na cały organizm. Długość fali emitowanej przez promienniki odpowiada tej, którą naturalnie emituje ludzkie ciało. Dlatego właśnie seans w saunie karbonowej jest dla nas całkowicie bezpieczny. Co różni saunę karbonową od tradycyjnej sauny Podczerwień zastosowana w saunie karbonowej ogrzewa tkanki do około 4-5 cm w głąb skóry, podczas gdy w tradycyjnej saunie ogrzewanie następuje na płytszych warstwach (ok. 0,5 cm). Pocenie zachodzi o wiele intensywniej, dzięki czemu organizm nie tylko wydala wodę, ale także zbędne produkty przemiany materii, metale ciężkie i inne związki toksyczne. Sauna wykorzystująca promieniowanie IR może mieć szerszą grupę odbiorców z uwagi na niższy zakres ciepła i brak pary wodnej. Zaleca się wykonanie 1-2 zabiegów w tygodniu, częstotliwość zależna jest od osobistych predyspozycji. Jeśli Klientka jest aktywna, trzyma się zaleceń, po zabiegu nie odczuwa zmęczenia i wyczerpania, to może korzystać z sauny nawet do 3 razy w tygodniu. Minimalny zalecany czas zabiegu to 30 minut. Maksymalny czas wynosi 60 minut.

Działanie związane jest z promieniowaniem podczerwonym i wytwarzaną przez nie energią cieplną, która ogrzewa ciało i wywołuje pożądane efekty bez konieczności osiągania bardzo wysokich temperatur. Długość fal podczerwonych skutecznie przenika przez skórę i ogrzewa cały organizm. Oprócz ogrzewania, promienie te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym – wpływają na przyspieszenie metabolizmu, wydalanie toksyn z organizmu oraz lepsze samopoczucie.

Specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na rowerku oraz panującemu podciśnieniu w kapsule, dochodzi do polepszenia krążenia krwi, głównie w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu. Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej usuwane są toksyny. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu- jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca. Porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwiczeń spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową. Efekty: - profesjonalny pogromca cellulitu, - wymodelowanie wymarzonej sylwetki, - spadek masy ciała, - zmniejszenie obwodów ciała, - redukcja cellulitu, - spalanie selektywne- odchudzanie bez utraty biustu, - efekt widoczny już po 8 treningach, - intensywne spalanie tkanki tłuszczowej - spalanie 3x szybsze niż na zwykłym rowerku.